Valverde flet për merkaton e Barcelonës, tekniku sqaron gjithçka
Barcelona po e kalon këtë merkato vere duke parë se kë afron dhe kë mlargon Reali i Madridit. Katalanasit akoma nuk janë zgjuar për të treguar dhëmbët e tyre në merkato.

Këtë gjë e ka sqaruar edhe tekniku Valverde i cili ka dhën një intervistë për AS. Ai tha: Bellerin? Na pëlqen sepse është djali jonë, por nëe Arsenal nuk dëshiron ta japë, ne nuk mundemi të bëjmë asgjë atëherë.
Verrati? Na pëlqen si mua, presidentit dhe lojtarëve. Ai është i palodhur dhe i përkushtuar
Shtuar më 12/07/2017, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori