Valverde: Ky portier do largohet nga Barcelona
Ernesto Valverde pranoi se portieri Jasper Cillessen mund të largohet nga Barcelona këtë verë, por ai dëshiron që ai të mbetet në klub.

"Nuk e di se çfarë do të ndodhë," tha Valverde në një konferencë shtypi

"Dua të kem dy portier në skuadrën e parë dhe jam shumë i lumtur që kam Ter Stegen dhe Cillessen.

"Jasper e di atë që besoj dhe është besimi im se ai nuk do të ketë probleme nëse duhet të qëndrojë këtu.

"Në fund të fundit, ne shpresojmë se situata e portierit në këtë sezon është e njëjtë me sezonin e kaluar", deklaroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori