Valverde merr një lajm të mirë para ndeshjes me Real Madridin (FOTO LAJM)

Ernesto Valverde ka marrë lajm shumë të mirë para ndeshjes së kthimit të Barcelonës kundër Real Madridit në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës.

Kjo pasi mesfushori brazilian, Arthur është rikthyer nga lëndimi para kohe dhe do jetë në dispozicion të trajnerit spanjoll për ndeshjen e së mërkurës në "Santiago Bernabeu".

Braziliani, si dhe portieri Jasper Cillessen janë riaftësuar plotësisht nga lëndimet, madje para kohës së paraparë, dhe si rrjedhojë janë ftuar nga Valverde.

Megjithatë, nuk pritet që ata të jenë titullarë në këtë takim. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori