Van Basten-Van Persie: Mos ik nga Arsenal
Ndryshe nga ato që shkruajnë mediat angleze për një largim të mundshëm të Robie Van Persie nga Emirates Stadium, legjenda hollandeze, Marco Van Basten mendon ndryshe.

Në një mesazh që i dërgon bashkëatdhetarit të tij, Van Basten shprehet: " Nuk duhet të largohesh nga Arsenal, je në një klub të madh dhe me këtë fanellë mund të arrish nivelet më të larta në futbollin europian", i shkruan Van Basten sulmuesit holandez të Arsenal, Van Persie.

Ish-sulmuesi i Milanit dhe Hollandës është shprehur i impresionuar nga loja që po zhvillon holandezi tek Topçinjtë. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2011, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori