Van Bommel pranë rikthimit tek Bayern Munich
Pëlqej
Van Bommel është shumë pranë afër rikthimit tek Bayern Munich.

Sipas Eurosport, mesfushori holandez mund të nënshkruajë me klubin gjerman si drejtori i ri sportiv. Ish lojtari, i cili ishte gjithashtu në Barcelonë dhe Milan, mund të kthehej në klub ku luajti gjatë sezoneve 2006 dhe 2010, përcjell Albeu.com.

Ai pritet ta marrë postin e ri nga fundjava. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori