Van der Vaart dëshira e Allegrit
Trajneri i Milanit ka shprehur dëshirën e tij tek drejtuesit e ekipit duke i kërkuar atyre të arrijnë një marrëveshje me sulmuesin e Tottenham Hotspur, Van der Vaart.

Allegri është shprehur për "Sky" se kërkon një mesfushor me kualitet të lartë dhe ai mendon se Van der Vaart do ishte lojtari ideal për Milanin. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2011, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori