Van Dijk fiton çmimin e mbrojtësit të vitit në Ligën e Kampioneve
Sot po mbahet ceremonia e ndarjes së çmimit të më të mirëve për sezonin e kaluar në Champions League dhe njëkohësisht edhe shorti për fazën e grupeve.

Çmimin e mbrojtësit më të mirë e fitoi Virgil van Dijk e që është edhe kadidati kryesor për çmimin e më të mirit në botë.

Shtuar më 29/08/2019, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori