Van Gaal, 80 milionë për 3 yje (FOTO LAJM)

Angel Di Maria - Real Madrid £50 milionë
Pëlqej
Manchester United është i gatshëm të shpenzojë edhe 80 milionë sterlina të tejra për ti ofruar Louis Van Gaal edhe tre yje të tjerë në skuadër.

Dëshira e madhe është Angel Di Maria, për të cilin "Djajtë e Kuq" janë të gatshëm ti ofrojnë Real Madridit plot 50 milionë sterlina. Ndërsa dy emrat e tjerë janë argjentinasi i Sportong Lisbonës Marcos Rojo, i cili bëri një paraqitje shumë të mirë në Botëror dhe i treti është njohje e vjetër e hollandezit, Daley Blind i Ajax, shkruan "Daily Mail".

Shefi Ekezekutiv i Manchester United Ed Woodward ishte dje në Cardiff për të parë nga afër Superkupën mes Real Madrid dhe Sevillas dhe për të ndjekur nga afër Di Maria. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori