Van Gaal takon Januzajn për ta siguruar
Pëlqej
Adnan Januzaj dhe Louis Van Gaal pritet të takohen së shpejti për të qartësuar gjërat mes tyre. Siç raporton britanikja "Daily Star", tekniku i Manchester United do të ketë një takim kokë më kokë me 19-vjeçarin e Belgjikës për ti sqaruar rolin që do të ketë në skemat e tij dhe për siguruar se bën pjesë në planet e tij.

Pas mbërritjes së Angel Di Maria Januzaj rrezikon të qëndrojë në stol, por Van Gaal pritet ta sqarojë edhe në këtë drejtim. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori