Van Persi kerkon nje Arsenal me ndryshe
Albeu.com
Robin Van Persi kërkon nga Arsenali të bëjë përforcime në merkaton e verës, në mënyrë që skuadra të jetë më e pjekur dhe të tregojë një lojë më të ashpër."Unë mendoj se duhet të bëhemi më të ashpër. Duhet t'i qetësojmë tifozët tanë dhe t'u tregojmë se ne mund të luajmë futboll më të ashpër në fushë në mënyrë që të jemi edhe më të ashpër në luftën për titull".

"Ne mund ta bëjmë atë, i kemi mundësitë por na duhen përforcime në mënyrë që skuadra të jetë më e kompletuar dhe më kompetitive", ka thënë Van Persi.
Shtuar më 15/05/2010, ora 16:03
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori