Van Persie në krizë, Juve dhe Milan bëhen gati
Robin Van Persie nuk ndjehet më i lumtur te Manchester United. Portali sportiv britanik "Sportsdirectnews.com" shkruan se, sulmuesi hollandez, pjesë e krizës së madhe që ka kapluar "Djajtë e Kuq", është shndërruar në objektiv merkatoje për dy klubet e mëdha të Serie A.

Juventus dhe Milan po mendojnë të bëjnë një përpjekje, por mos harrojmë që ish bomberi i Arsenal ka një rrogë prej 12 milionë eurosh në sezon, shifër që nuk mund të përballohet nga asnjë skuadër italiane, qoftë edhe ato më të pasurat.

Priten zhvillime të reja në javët dhe muajt në vazhdim.../albeu.com/
Shtuar më 10/02/2014, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori