Varane: Juventusi do të vij për të fituar
Mbrojtësi i Real Madrid, Raphael Varane, thotë se Juventusi do të vijë në "Santiago Bernabeu" për të .

Bardhezinjtë janë në një disavantazh 3-0 kështu që duhet të bëjnë një paraqitje fantastike.

"Juventusi është një ekip i shkëlqyer, ata do të vijnë këtu për të fituar", tha Varane për Premium Sport, pas konferencës së sotme për shtyp para ndeshjes.

"Ne e dimë se duhet të jemi të përgatitur për të fituar, do të jetë e vështirë. Ne duam të fitojmë.

"Gonzalo Higuain? Mendoj se ai është një lojtar i shkëlqyer, ai shënoi kundër Tottenhamit, ai është i rrezikshëm dhe mund të shënojë gola në çdo moment", u shpreh Varane. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2018, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori