Vazhdon beteja për James, ja favoritët për kolumbianin
James Rodriguez është ylli i radhës që përflitet se do të lërë Realin.

Alvaro Morata nesër pritet të zyrtarizohet si lojtarë i Manchester United teksa thuhet se spanjolli i ka bërë ftesë dhe Jamesit per tiu bashkuar në Manchester.

Nga ana tjetër qëndron dhe Chelsea i cili është i vendosur për ta bërë të tijin kolumbiani. Chelsea po pret për një interesim të madrilenëve për Hazard dhe në marrveshje mund të përfshijnë dhe kolumbianin. / albeu.com /
Shtuar më 13/06/2017, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori