Vazhdon "mallkimi" për Van Ginkel, jashtë një muaj
Pëlqej
Marco Van Ginkel duket i mallkuar nga dëmtimet. Vetëm një vit pas dëmtimit të rëndë që pësoi me Chelsean, i cili e mbajti 8 muaj larg fushave, mesfushori i ri i Milanit pëson një tjetër dëmtim jo aq të rëndë por që e detyron të qëndrojë 1 muaj në infermieri.

Sipas mediave italiane, 21-vjeçari holandez ka pësuar një frakturë në kaviljen e djathtë në ndeshjen e fundit ndaj Empolit dhe koha e rikuperimit është të paktën një muaj. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori