Vdekja e "frikshme" e futbollistit tronditi boten (video)
Albeu.com
Vdekja e frikshme e futbollistit saud ne ndeshjen Al-Raed - Hajer FC tronditi gjithe boten. Pas duelit me koke te dy futbollisteve, njeri prej futbollisteve fillon te bej veprime te pakontrolluara dhe vetem pas disa sekondave humb jeten. Shikoni videon...
Shtuar më 30/05/2007, ora 18:28
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori