Vëllezërit Hazard nuk ndalen ndaj Rusisë (VIDEO)


Belgjika është duke mposhtur Rusinë me një rezultat të thellë 0-3.

Goli i parë u gatua dhe u shënua nga vëllezërit Hazard me yllin e Realit që dha asistin dhe yllin e Dortmund që shënoi.

Goli i dyti u shënua nga Eden Hazard në minutrën e 33' dhe vetëm 7 minuta më pas është përsëri ylli Realit që shënon të tretin dhe të dytin përsonal. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2019, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori