Vëllezërit Xhaka, ja kush triumfon në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Vëllezërit Taulant dhe Granit Xhaka lakohen mësë shumti këto ditë pasi janë vëllezërit “kundërshtarë” në futboll.

Por sa të famshëm janë ata në rrjetet sociale?!

Falë rrjeteve sociale, shohim që ylli i futbollit të Arsenalit, i cili luan edhe për Kombëtaren zvicerane është më i famshëm se vëllai i tij Taulanti. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2016, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori