Vendoset një rekord në sfidën Gjermani-Poloni
Në sfidën që po luhet mes Gjermanisë dhe Polonisë është vendosur një rekord.

Khedira është lojtari që është ndëshkuar më shpejtë me kartonë të verdhë në këtë kampionat evropian. Mesfushori gjerman është ndëshkuar që në minutën e 3-të të ndeshjes kundër Polonisë.

Khedira është një ndër lojtarët më të rëndësishëm Gjermanisë ,i cili luan thuajse gjithmonë, por ai është detyruar të ndalë Milik, i cili po niste një kundërsulm të shpejtë. /albeu.com/

Shtuar më 16/06/2016, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori