Veprimi i arbitrit kur Lacazette humb rastin e pastër ndaj Liverpool bëhet viral (VIDEO)
Mbrëmë u zhvillua derbi i Premier Ligës mes Liverpoolit dhe Arsenalit që përfundoj me rezultat 3:1 në të mirë të "The Reds".

Para se Liverpool të shënonte golin e tretë, Lacazette humbi një rast tejet të mirë për të barazuar rezultatin.

Në momentin që Lacazette e humb rastin, referi i ndeshjes, Craig Pawson u pa i dëshpëruar.

Veprimi i tij është bërë viral në rrjetet sociale./
Shtuar më 29/09/2020, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori