Veprimi i çuditshëm i gjyqtari anglez po bën xhiron e botës (VIDEO)
Majk Din është një gjyqtarët më të njohur në arenën ndërkombëtare. Mbrëmjen e djeshme në derbin e Manchester, gjyqtari anglez ka bërë një veprim të çuditshëm duke lënë gojëhapur tifozët e pranishëm në stadium.

Para fillimit të takimit, ai është afruar ndihmësit të tij duke i nuhatur bluzën. Kujtojmë që derbi ndërmjet United dhe City-t përfundoi me rezultatin 1-0.
Shtuar më 27/10/2016, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori