Verrati: Isha gati ta duartokisja Iscon pasi më kaloi topin midis këmbëve, ishte fantastik
Pëlqej
Isco dhuroi njëmbrëmje magjike në Santiago Bernabeo dukeshënuar dy gola dhe duke driblaur çdo kënd që i dilte përballë. Viktima që ra mësë shumti në sy ishte ai i cili ngeli i shtangur kur topi i kaloi midis këmbëve. Verrati e komplimentoi spanjollin duke thënë se i erdhi ta duartoksite pasi i "çau shalët".

“Do të kisha dashur ta duartrokisja”, ka qenë komenti plotësisht sportiv i dhënë nga 24-vjeçari i Paris Shën Zhërmenit për faqen zyrtare të UEFA-s.

"Paraqitja që tregoi ndaj nesh na ka mahnitur plotësisht. As Lionel Mesi nuk i është afruar nivelit që shfaqi Isko në atë ndeshje. Kur më kaloi topin nga këmbët, doja të ngrihesha në këmbë e ta duartrokisja”. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2017, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori