Verrati tek Barcelona, PSG jep "OK" por ka një pengesë
Lojtar italian i futbollit ka ndërmend të largohet nga PSG dhe të nënshkruajë për Barcelonën. Disa kohë më parë ai e mori kwtw vendim dhe tani klubi parizien i ka hapur derën dhe të shkojnë për të negociuar me drejtorët Barcelonës.

Verratti tashmë është në Paris pas pushimeve verore. Futbollisti ka përsëritur dëshirën e tij për të lënë PSG, Verratti nuk dwshiron të thyejë marrëdhëniet me klubin. Ai do të vazhdojë njw plan tw veçantw në palestër që është projektuar për fizioterapim pwrcjell Albeu.com.

Një qëndrim rebel i Verratit ka bwrw qw Barcelona tw rezultojw e saktw nw përpjekjet për afrimin me yllin e PSG. Nuk dihet shifra me tw cilwn Verrati mund ti drojtohet Barcelonws pasi parisjenwt kwrkojnw mw shumw se 130 milionw euro, ndwrsa katalanasit nuk paguajnw mw shumw se 100 milionw euro plus bonuse /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori