Verratti edhe mëpranë Barcelonës, katalanasit dërgojnë ofertë lojtar plus miliona
Pëlqej
Barcelona është gati për të bërë blerjën më të madhe të merkatos.

Caclciomerkato raporton se Barcelona ka bërë një ofertë zyrtare për Verratin. Barcelona ka trokitur sërish në dyert e PSG dhe ka ofruar Rakitic dhe 65 milionë euro për Verrattin, përcjell Albeu.com.

Nëse Barcelona arrin të marrë po-në nga PSG atëherë klubi do duhet të heqë dorë nga shërbimet e Rakitiç përkundrejt dëshirës së lojtarit për tu larguar. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori