Vështirësohet kalimi i Griezmann te Barcelona, në garë dhe Manchester Utd
Kalimi i Antoine Griezmann te Barcelona është në dyshim. Të paktën kështu raporton e prestigjozja "Mundo Deportivo" e cila bën me dijë se për francezin tashmë në garë janë futur ekipe të mëdha si Manchester Utd, Manchester City dhe PSG.

Ndërkohë Barcelona për të arritur te Griezmann pritet të shesë Malco, Umtiti, dhe Coutinhon të cilët nuk bëjnë pjesë në planët e Barcelonës për sezonine ardhshëm . /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2019, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori