Pretenca për Shullazin, RENEA dhe FNSH blindojnë Gjykatën e Krimeve të Rënda
Vialli optimist për Juven në Champions: Janë të kompletuar
Pëlqej
Gianluca Vialli shpreson qw ky vit tw jetw i Juventusit nw Uefa Champions League.

“Së pari, ishte ndjenjë e kënaqësisë që të jem i fundit kapiten që kam ngritur titullin e kampionit të Evropës, por tash jam lodhur nga kjo kënaqësi”.

“Më pëlqen të jem kapiteni ekipi i të cilit e fiton trofeun një herë në gjashtë vjet, e jo një herë në 21 vjet”. Për këtë vit, unë shoh tetë ekipi në një nivel: Juve, Real, Barca, Bayern, Chelea, United dhe City”.

“A shoh revolucioni te Juvja? Jo, por Allegri është nga një nivel tjetër, sepse ai i lexon situatat nga larg. Ai teston gjërat dhe i bën zgjedhjet më vend. Është shumë herët që të gjykojmë. Nuk mendoj se ka rëndësi pozita në grup”, tha Vialli. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori