Vidal bëhet djalë i mirë pas kërcënimit të Barças
Transferimi i Arturo Vidal te skuadra e Barcelonës deri tashmë ka rezultuar një dështim. Minuta të pakta nën këmbë për kilianin bënë të mundur që ai të lëshonte një deklaratë të hidhur në drejtim të klubitBarcelonës.

Kjo mesa duket ka sjellë edhe reagimin e shefit të klubit spanjoll të cilët i tërhoqën veshin mesfushorit. Nuk ka munguar reagimi i këtij të fundit i cili tha: “Jam i lumtur te Barcelona. E di se do të vijnë momente të bukura dhe do të gëzoj dhe shijoj atë që do të bëj”. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori