Vidal konfirmon të ardhmen e tij me një "like"

Arturo Vidal mund të ribashkohet sërish me Antonio Conten. Në Angli janë të bindur se kjo "martesë" mund të ndodh sërishLondër.

Ylli i Bajern Mynih, i ka dhënë “like” në Instagram, lajmit të publikuar nga një faqe e tifozëve të Chelsea-t ku shfaqet mesfushori kilian me Antonio Conten duke festuar një gol me fanellën e Juventusit.

Lajmi në fjalë bën fjalë pikërisht për tratativat mes Bajernit dhe Çelsit mbi mundësinë e transferimit të VidalLondër.

Pëlqimi i lajmit nga ana e kilianit ka bërë xhiron e botës, teksa tashmë shihet si një transferim që mund të realizohet shumë shpejtë.
Shtuar më 02/01/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori