Vidal prezanton të dashurën e tij seksi (FOTO LAJM)

Mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal duket se e ka harruar elemnimin e turpshëm në Champions nga Liverpooli, shkruan Albeu.com.

Ai n aka prezantuar me të dashurën e tij të re e cila ka forma bombastike.

Ajo është me profesion modele dhe quhet Sonia Isaza me të cilën ka ndarë disa foto në Instagram.

Por ajo duket qartë që është e apasionuar dhe pas palestrës, fotot të cilat ajo i shpërndaj në rrjetet sociale.

Ndërkohë Vidal është baba i dy fëmijëve me ish-bashkëshorten e tij Maria Teresa. /albeu.com/Shtuar më 15/05/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori