Vidal te Interi? Setien jep vendimin e fundit
Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona. Mesfushori ishte shumë pranë kalimit te skuadra e Interit.

Shkarkimi i Valverdes dhe emërimi i Setien në stolin e katalanasve e ndryshoi krejtësisht situatën.

Kiliani është një nga lojtarët e preferuar te trajnerit dhe ai do të mbetet në Katalunja. /albeu.com/

Shtuar më 16/01/2020, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori