Vidali rivali i Kondogbias për autogolin më të bukur (VIDEO)
Pëlqej
Kili dhe Vidal morën një humbje 3-0 ndaj Paraguait. Rivalët e kilianëve iu desh të mendonin vetëm për dy gola pasi për njërin gol mendoi Vidal.

Mesfushori 30-vjeçar ndaj Paraguait shënoi një prej golave, të cilat iu siguruan fitoren kundërshtarëve. Autogoli nuk u prit mirë nga askush, madje as nga vetë skuadra e tij.

“Të gjithë ata që më duan të keqen shpresoj të jenë kënaqur tani. Megjithatë, mos u shqetësoni, jam gati të largohem nga kombëtarja”. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2017, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori