Vidali tek Interi?
Pëlqej
Arturo Vidal është i hapur për t'u bashkuar me Interin në janar, sipas TMW, por një marrëveshje duhet të zgjidhet me Bayern Munich.

Sigurisht që nuk është hera e parë që Kiliani është i lidhur me një kthim në Itali, ku luajti për Juventusin nga viti 2011 deri në 2015, shkruan Albeu.com.

Tuttomercatoweb raporton se largimi i Carlo Ancelottit dhe dëshira për një sfidë të re e kanë shtyrë Vidalin drejt daljes, ndoshta në janar.

30-vjeçari në dukje i është dhënë ideja e duhur, por tani Interi duhet të punojë me Bayern Munich dhe shpreson që ta marrë atë në huazim me opsionin për të blerë.

Kontrata e tij skadon deri në qershor të 2019. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori