Vijojnë punimet intensive në stadiumin "Arena Kombëtare" (VIDEO)
FSHF ka bërë publike një video ku prezanton fazën e punive të stadiumit "Arena Kombetare". Duket se gjithçka tashmë ka marrë formë dhe pritet shumë shpejt të jetë gati. Për më shumë video e më poshtme.
Shtuar më 15/02/2019, ora 09:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori