Villareal humbet në Greqi, Dinamo e Zagrebit mposht Club Brugge
Pëlqej
Europa League
Në ndeshjet e katërta të fazës së grupeve për grupin D grekët e Paok kanë mposhtur 1-0 nëndetësen e verdhë, spanjollët e Villareal me golin e Vierinha në minutën e 71.

Ndeshja tjetër e këtij grupi ka qënë ajo mes Club Brugge dhe Dinamos së Zagrebit e cila ka përfunduar 0-2 për kroatët ku kanë shënuar Samir dhe Biscan. (albeu.com)
Shtuar më 04/11/2010, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori