Real Madrid kalon në avantazh ndaj Valladolidit (VIDEO)

Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Valladolidit në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është talenti brazilian, Vinicius Jr në minutën e 83'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori