Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
VIP-a ruhuni Ramsey shënoi sërish (VIDEO-FOTO)
Pëlqej
Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 6 rastet që ju sjellim në foto-galerinë e mësipërme e vërtetojnë këtë.

Rasti më i fundit ishte ai i aktori të famshëm Robin Williams i cili vrau veten pas problemeve me depresionin dhe gjithçka ndodhi dy ditë pasi uellsiani i Arsenal shënoi në Superkupën e Anglisë kundër Manchester City.

Rastet të tjera janë vdekja e Paul Walker, Gaddafi, Steve Jobs apo edhe Osama Bin Laden. Të gjithë kanë vdekur pasi ka shënuar gol Aaron Ramsey.

Wellsia shënoi gol e tij të fundit sot kundër Crystale Palace. /albeu.com/
Mallkimi Ramsey

Dje u nda nga jeta ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, Nancy Reagan
Shtuar më 16/08/2014, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori