Virgil van Dijk vazhdon të mbetet dëshira më e madhe e Liverpoolit
Virgil van Dijk vazhdon të jetë objektiv i Reds, por këtë herë ata duhet të përballen edhe me konkurrencën e Manchester Cityt dhe Chelseat.

Liverpooli do ta provojë edhe në janar, por gjithmonë duke kërkuar që çmimi prej 70 milionë euro t’i ulet.

Mbrojtësi holandez iu bashkua klubit anglez nga Celticu në vitin 2013 për 14.7 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2017, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori