Vjehrra i vjedh shkëlqimin Kinsey Wolanskit, shfaqet në super-formë në bregdet (FOTO LAJM)

E njohur në "Instagram" me emrin Elena Z, e ëma e Vitaly Zdorovetskiy, të dashurit të modeles Kinsey Wolanski, po merr famë çdo ditë e më tepër.

Elena shfaqet në një formë të shkëlqyer dhe numri i personave që e ndjekin në rrjetet sociale është rritur ndjeshëm.

Kujtojmë se ajo tentoi disa javë më parë të futet në fushë gjatë Kampionatit Botëror të kriketit, por nuk ia arriti pasi u ndalua nga personat e sigurisë, ndryshe nga Kinsi që arriti të penetrojë në barin e gjelbër gjatë finales së Ligës së Kampionëve.
Shtuar më 22/07/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori