Vllaznia fiton dhe fundos Korabin (VIDEO)
Vllaznia merr dytë radhazi në kampionat, teksa ditën e sotme ka mposhtur me rezultatin 0-2 Korabin.

Ndeshja e luajtur në Durrës u vendos nga golat e Elis Bakajt në minutën e 17-të dhe të Hebajt në të 89, gola këto që ka vlerën e tre pikëve të arta për kuqeblutë.

Me këtë fitore skuadra e Vllaznisë bën një hap të sigurt drejt mbijetesës pasi tashmë shkon në kuotën e 27 pikëve në vendin e 6-të në renditje, me pikë të barabarta me Tiranën

Shtuar më 19/02/2017, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori