Vllaznia kërkon talentin e Interit
Pëlqej
19-vjeçari Boris Llouga, i cili është rritur te skuadra e Interit kërkohet nga Vllaznia. Mësohet se shkodranët kanë arritur një akord për ta sjellë lojtarin në Shqipëri.

Futbollisti nga Kameruni është aktivizuar me të rinjtë e Interit duke spikatur me lojën dhe fizkun e tij. Me ardhjen e tij Vllaznia do të kompletohet si ekip.

Për lojtarin kjo do të jetë kontrata e tij e parë si profesionist. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 09:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori