Vrasësi i kryeministrit serb paralajmëron Morinën: Veç mos ardhsh në të njëjtin burg me mua
Vrasësi i kryeministrit serb, Zoran Gjingjiç, Milorad Lukoviç Legija ka paralajmëruar Ballist Morinën, se nëse ekstradohet në burgun ku ai vuan dënimin do të përdhunohet sistematikisht.

Lajmin e kanë bërë të ditura mediat serbe, me në krye “Kurir”. Ish-komandanti i “Baretave të Kuqe” është shprehur shumë i kënaqur me lajmin se Kroacia ka pranuar ekstradimin.

“Sapo të mbërrijë këtu do ta .. në banjo. Nuk shpëton dot. Do t’i japim një mikpritje të ngrohtë dhe do t’i gjejmë një vend mes nesh”, ishin kërcënimet e vrasësit të kryeministrit serb. /Panorama/
Shtuar më 02/09/2017, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori