Vritet vajza e atletit të njohur
Vajza 15 vjeçare e atletit Tyson Gay është qëlluar për vdekje në një restorantKentucky.

Trinty Gay, u qëllua në qafë në një restorant me armë zjarri mëngjesin e sotëm.

Ajo ndërroi jetë në qendrën spitalore në Kentucky, thuhet në njoftimin e lëshuar nga ky spital, përcjell lajmi.net.

Tyson Gay është atlet i njohur në 100 dhe 200 metra sprint, ndërsa së fundi mori pjesën në Lojërat Olimpike të Rios./Albeu.com/
Shtuar më 16/10/2016, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori