Vuçiniç "thembra e Akilit" për Juven
MirkoVuçiniç
Kondicioni fizik i malazezit, Mirko Vuçiniç frikëson tranjerin e Juventusit, Antonio Conte, në prag të sfidës me Interin këtë fundjavë.

Sulmuesi juventin, ka reklamuar dje gjatë stërvitjes një problem në thembër dhe është detyruar të bëjë stërvitje të lehtë.

Por lajmet që vijnë nga Vinovo, qëndra stërvitore e torinezëve, ish verdhekuqi, Mirko Vuçiniç, do shtrëngojë dhëmbët për të mos humbur krzesfidën e javës në kampionatin italian të futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2011, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori