Walter Gargano: Interi nuk eshte i pathyeshem
Albeu.com
Mesfushori 25 vjecar i skuadës së Napolit Walter Gargano beson se me skuadrën e tij do të ndalin të përzgjedhurit e skuadës së Hoze Morinjos, nga humbja e pësuar nga skuadra e Udinezes tani ai mendon se ka ardhur koha të mundin Interin."Shpresoi të jetë një ndeshje e madhe dhe një rast për futboll tërheqës".
"Ne do luajmë kundër një ekipi të madhë dhe ata janë në rrugë të mirë për të fituar ligën."
"Ne do jemi të fokusuar në punën tonë dhe do mundohemi të bëjmë sa më pak gabime në atë ndeshje sepse cdo gabim i vogël, mund të na dënojë"

"Në pëgjithësi ata janë një ekip i jashtëzakonshëm me mbrojtje dhe mesfushë shumë të mirë por sulmi i tyre është sulmi më i mirë në Evropë, me Eto, Miloton apo Baloteli ata mund të shënojnë ndaj cdo mbrojtje" - deklaroi mesfushori.
Shtuar më 13/02/2010, ora 01:26
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori