Wanda e Mauro, çifti "kult" i futbollit (FOTO LAJM)

Ai është Mauro Icardi, sulmuesi i ri i Interit. Ajo Wanda Nara, e dashura e tij e re dhe ish gruaja e një tjetër futbollisti: Maxi Lopez. Janë ata, me shumë mundësi, çifti kult i këtij kampionati. Historia e tyre e dashurisë është bërë shumë e famshme për të gjithë nëpërmjet postimeve të shumta në rrjetet sociale dhe për të përfunduar më pas në revistat rozë më të famshme të botës.

Dalja e tyre e fundit publike ka qënë në Milano, teksa të dy po bënin shopping në rrugën Montenapoleone para syve të kureshtarëve dhe fotografëve të shumtë. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2014, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori