Wanda: Icardi nuk qau kur lindën vajzat, por për Interin e bëri
Agjente bashkëshorte, nënë dhe së fundi edhe opinioniste televizive në emisionin “Tiki Taka”.

Wanda Nara shpesh herë bëhet kryefjala e mediave sportive, por këtë herë në një rrëfim për “Gazzetta Dello Sport” ajo ka folur për burrin e saj, Mauro Icardin.

Mauro është 100% një lojtar dhe tifoz i Interit. Ai nuk ka derdhur asnjë pikkë loti kur lindën vajzat, por këtë gjë e ka bërë për Interin. Kur Lautaro erdhi tek Interi, Mauro shkoi në aeroport për ta pritur, pasi donte që ai të ndihej si në shtëpi” ka deklaruar Wanda./albeu.com/
Shtuar më 26/08/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori