Wanda Nara, ja pse është frymëzimi Icardit (FOTO LAJM)

Wanda Nara njëkohësisht e dashura e Mauro Icardit, dhe agjentja e tij ka trubulluar Insagrimin teksa ka treguar linjat e trupit Nara shfaqet tepër sensuale duke i dërguar një “Haters” një mesazh i thatë për të gjithë ata që e urrejnë.

Bukuroshja e Ikardit shpesh rerë ka turbulluar median rozë dhe në vëndlindjen e saj në argjentinë teksa është sulmuar nga shtypi vendas. /albeu.com/

Shtuar më 20/11/2018, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori