Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM)

Pëlqej
wanda0
Mauro Icardi do të luajë këtë të dielë ndeshjen ndaj Milanit e cila konsiderohet si sfida më e madhe e vitit në Itali.

Frymëzimi do të jetë i madh për Icardin pasi është një sfidë e veçantë, por një tjetër frymëzin do të vijë edhe nga shkallët e stadiumit.

Gruaja e tij, Wanda Nara do ta ndjekë nga “San Siro” dhe pa dyshim do të brohorasë emrin e Mauro Icardit. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori