Wanda Nara nuk përmbahet, i nxjerr të gjitha në shesh (FOTO LAJM)

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara e cila njihet për fotot hot dhe pothuajse e zhveshur që poston në rrjetet sociale këtë herë e ka tepëruar vërtetë.

Teksa ishte duke bërë fotografi në pasqyrë, pas kuintave të emisionit "Tiki Taka" dhe ka postuar gjithçka, duket qartë se fustani është hapur më shumë se sa duhet dhe ka treguar pjesë intime të bashkëshortes së Mauro Icardit.

Një incident i njëjtë i ndodhi në skenë aktores Sharon Stone në setin e filmit. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2019, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori