Wanda Nara ka një mesazh për Ronaldon
Wanda Nara ka provokuar yllin e skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo duke thënë se Icardi është në të njëjtin nivel me portugezin.

“Mauro nuk ka luajtur 3 ndeshje, ai ka bërë 6 gola dhe është pothuajse në të njëjtën vijë me Cristiano Ronaldon. Do doja të shihja Cristiano Ronaldon të ulej pa zhurmë në stolin e Juves, ndërkohë që ekipi i tij të shënonte 5 gola nga të cilat ai mund të bënte 3”, tha Wanda Nara. /albeu.com
Shtuar më 06/11/2018, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori