Wanda Nara "zjarr" në Instagram, shikoni komentet e fansave të saj (FOTO LAJM)

Wanda Nara është një nga femrat më të bukura në Itali dhe shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me lojtarin e Interit Mauro Icardin.

Së fundmi bukuroshja ka vendosur të postojë disa foto në rrjetin social “Instagram” ku dhe nuk kanë munguar komentet e fansave të saj.

“E bukur si golat e Icardit në të 90-n” i ka komentuar njëri nga fansat, ndërsa një tjetër ndoshta ka bërë edhe komentin më të veçantë teksa shkruan: “Lum Icardi që të ka”.
Shtuar më 05/11/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori